آخرین عناوین
کپی شد!
0

مجمع مطالبه گران شهرستان مرودشت راه اندازی شد

مجمع مطالبه گران مرودشت با حضور جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد و تعدادی از مسئولان و مطالبه گران در مرودشت راه اندازی شد

مجمع مطالبه گری شهرستان مرودشت

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی نبض مرودشت، مجمع مطالبه گران مرودشت با حضور جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد و تعدادی از مسئولان و مطالبه گران در مرودشت راه اندازی شد و در پایان رحیم مختاری به عنوان دبیر مجمع مطالبه گران شهرستان مرودشت و سرکار خانم قاسمی به عنوان دبیر خواهران توسط مطالبه گران این شهرستان انتخاب شدند.
دبیر مجمع مطالبه گران استان فارس گفت: باور عمیق به نقش مردم، ریشه در اصول و جهت‌گیری‌های انقلاب داشته و دارد. و هر جائی که مردم پای کار جامعه و نظام امدند با موفقیت روبرو شده است. هر جائی که ناکامی هست، به خاطر این است که حضور مردم کمرنگ بوده است یا نادیده گرفته شده است.
حسین کشتکار افزود: باید در گام دوم انقلاب زمینه های برای مشارکت مردم در تصمیم گیری ها صورت گیرد که به وسیله‌ی همت مردم، با ابتکارهای مردمی، با انگیزه‌های مردم و توسعه و مطالبه مردمی در این جنگ تمام عیار امروز از آرمان های جمهوری اسلامی دفاع کنیم.
وی افزود: مجمع مطالبه گران استان فارس حامی همه مطالبه گران در جهت پیشبرد ایران قوی می باشد و مطالبات را به صورت تخصصی پیگیری خواهد کرد.
رشیدی کوچی در این جلسه بیان کرد: ما حق نداریم مردم را نسبت به آنچه خودمان میبینیم دسته بندی کنیم و مراد از مردم همه کسانی است که در این شهر زندگی می کنند.
وی افزود: به عنوان نماینده مردم تلاش کردم تا جایی که بتوانم صدای مردم باشم و نگرانی ها و خواسته های مردم را مطرح کرده و از حقوق مردم دفاع کنم.
رشیدی کوچی اظهار کرد: کمبود چنین مجامعی امروز در جامعه احساس می شود و وقتی در کشور مردم نتوانند با مسئولان دغدغه های خود را مطرح کنند، این دغدغه ها جمع شده و جایی خود را نشان می دهد که شاید دقیق و درست نباشد.
وی ابراز کرد: من نماینده ای هستم که بارها از مسئولان خواستم جلسه ای را ترتیب داده تا من در بین مردم باشم.
این مقام مسئول گفت: مسئولان باید آستانه صبر و تحمل خود را افزایش داده و پاسخگوی مردم باشند.
رشیدی کوچی ابراز کرد: همیشه در هر جناح و گروهی افرادی تندرو حضور دارند و هرجا تندروها باشند باعث می شوند صدای حقیقی مردم شنیده نشود.
وی تاکید کرد: خیلی از اتفاقاتی که امروزه در کشور می افتد ماحصل همین تندرو هاست و این گروه به راحتی به دیگران برچسب می زنند.
رشیدی کوچی اظهار کرد: خیلی از کسانی که در این اعتراضات حضور داشتند فرزندان ایران هستند و ما باید با آنها گفتگو کنیم.
وی بیان کرد: با جوان امروز نمی توان با ادبیات ۵۷ صحبت کرد و این بدین معنی نیست که ما از آرمان های خود عدول کردیم بلکه به معنای ارتباط با روش های جدید برای حل مشکلات جوانان است.
این نماینده مجلس افزود: ما باید واقعیت های جامعه را ببینیم و بپذیریم و برای حل مشکلات جامعه راهکار ارائه دهیم.
وی تاکید کرد: امیدواریم این مجمع بتواند با اهدافی که پیش رو دارد خود را ارتقا داده و به اهدافش برسد.
رشیدی کوچی اظهار کرد: اینکه مردم از وظایف هر یک از قوای سه گانه آگاه باشند در بلند مدت به نفع جامعه خواهد بود.
وی در پاسخ به مطالبه یکی از شرکت کنندگان مجمع در مورد بذر کشاورزی گفت: تلاش می کنیم قول دولت در خصوص کود و بذر ظرف ده روز آینده محقق شود تا کشاورزان بتوانند کشت محصول را به موقع انجام دهند.
وضعیت کارخانه آزمایش مرودشت به کجا رسید…
این نماینده همچنین در خصوص وضعیت کارخانه آزمایش گفت: من جلوی مزایده آزمایش را گرفتم چرا که کارخانه آزمایش بعد از مدت ها به صورت کج دار و مریز یک خط تولید را راه اندازی کرد و امروز ۶٠ نفر در آنجا فعالیت کرده و چند نوع آبگرمکن هم تولید می شود.
وی افزود: طبق مصوبات کارگروه رفع موانع تولید استان، مقرر شد تا انتهای امسال، ۳٠٠ شغل در این کارخانه ایجاد شود و خط تولید دوم این کارخانه نصب شده و به زودی فعالیت خود را در زمینه کولر آبی شروع می کند.
رشیدی کوچی تاکید کرد: من نیز بازدید و نظارت داشته و با مدیران بالا دستی آزمایش هم گفتم که با احدی تعارف ندارم و اگر نتوانند به تعهدات شان عمل کنند تصمیم دیگری می گیریم
وی افزود: استاندار معتقد است که مدیران آزمایش نمی توانند به تعهدات خود عمل کرده و باید کارخانه را ما به مزایده گذاشته و بفروشیم و به سرمایه گذار دیگری واگذار کنیم تا وی اشتغالزایی کند.
این نماینده مجلس بیان کرد: من به استاندار گفتم تا زمانی که کارخانه آزمایش طبق آن مصوبه گام به گام پیش می رود و تا زمانی که سرمایه گذاری که کننده ی کار باشد پیدا نشده بنده در برابر فروش کارخانه مقاومت می کنم.
وی تصریح کرد: مدیران هلدینگ پیام که بالادستی آزمایش هستند به تعهدی که در کارگروه رفع موانع تولید استان داده اند دقیق و درست عمل می کنند و خط سوم کارخانه نیز تا چند ماه آینده با ظرفیت اشتغالزایی ۱٠٠ نفر نصب می شود.
رشیدی کوچی ابراز کرد: تا این لحظه چون مدیران آزمایش از تعهدات خود تخطی نکرده اند من حمایت شان کرد ه ام و به محض اینکه نتوانند به تعهدات خود عمل کنند کار را متوقف کرده و در عین نیز سرمایه گذاری قوی را آورده ام و جلساتی را نیز برگزار کرده ایم که اگر لازم باشد بخشی از کارخانه را به یک شهرک صنعتی تبدیل کنیم.
لازم به ذکر است در این مراسم رحیم مختاری به عنوان دبیر مجمع مطالبه گران شهرستان مرودشت و صغری قاسمی به عنوان دبیر خواهران این مجمع با رای مطالبه گران شهرستان مرودشت برای مدت دو سال انتخاب شدند.

انتهای پیام/

تبلیغات مرکز تبلیغات، چاپ و هدیه سرای ریحانه مرودشت با کلیه خدمات طراحی، چاپ و تبلیغات روی کلیه سطوح در خدمت شما شهروندان عزیز است. بخشی از خدمات مرکز تبلیغات، چاپ دیجیتال و هدیه سرای ریحانه مرودشت: طراحی و چاپ انواع کارت ویزیت، لیبل، استیکر، لوگو طراحی و چاپ انواع بنر طراحی  و ساخت انواع تیزر تبلیغاتی کپی جزوه با ارزانترین قیمت، صحافی، پرینت رنگی و سیاه و سفید طراحی و چاپ عکس و متن دلخواه شما روی تمامی سطوح از قبیل: فرش لباس ساعت روبیک پازل نایلون و نایلکس بگ شاپ و ساک دستی کاغذی و پارچه ای کاشی mdf مگنت فلز کیف و کلاه انواع ظروف سرامیکی و پلیمری و شیشه ای تخته شاسی کوسن انواع جعبه و هزاران محصول دیگر آدرس: مرودشت خیابان هفت تیر_ ابوذر جنوبی شماره تماس: 09364184133     09212848180 مسئول: رضا مردانه
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.