آخرین عناوین
کپی شد!
0
مدرس حوزه علمیه مرودشت:

دشمن به دنبال تضعیف قدرت و اقتدار ایران است

هدف اصلی دشمن از فتنه های اخیر تضعیف قدرت و اقتدار ایران است.

اغتشاشات

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی نبض مرودشت به نقل از شیرازه، دشمن در اغتشاشات اخیر به دنبال تجزیه و نابودی ایران است و در این راستا با شعارسازی و کشته سازی اهداف خود را دنبال می کند.

دشمن، امروز به خوبی از میزان قدرت و نفوذ ایران در میادین، سطوح و عرصه های مختلف آگاه شده و همین امر نیز باعث نگرانی شان گردیده تا جایی که رسما و به صورت علنی وارد کارزار و جنگ با کشور ما شده و حمایت از اغتشاشگران را در راستای تضعیف ایران قوی در دستور کار قرار داده اند.

رقیه حسنعلی‌زادگان استاد حوزه علمیه و کارشناس سواد رسانه ای در این راستا در گفتگو با خبرنگار شیرازه با بیان اینکه هدف اصلی دشمنان از فتنه های اخیر تضعیف قدرت و اقتدار ایران است، عنوان کرد: دشمن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی لحظه ای نتوانست موفقیت های ایران و انقلاب اسلامی را در عرصه های مختلف تحمل کند و همین باعث شد در طول این سال ها به فتنه گری، توطئه پراکنی و اختلاف افکنی بپردازد.

وی افزود: دشمن در هیچ جا و به هیچ عنوانی به دنبال حق و حقوق مردم ایران نبوده، نیست و نخواهد بود.

حسینعلی زادگان در ادامه بیان کرد: دشمن تا زمانی که توانست به چپاول اموال این مردم پرداخت و بعد از آن هم که دستش بریده شد، با توطئه های مختلف، جان و مال آنها را مور تهدید قرار داد.

این استاد حوزه علمیه با تاکید بر اینکه دشمن هیچگاه دلسوز ما نیست، ابراز کرد: دشمنان در فتنه ها و حوادث اخیر با دروغ هایی که تعدادشان بسیار هم زیاد است ذهن جوانان و مردم ما را مخدوش کرده و تلاش می کند آنها را بر علیه این انقلاب و این نظام بشوراند و قطعا موفق نخواهد بود.

وی در ادامه به تشریح شاخصه های ایران قوی پرداخت و گفت: هر یک از مکاتب و نظریات بین الملل مجموعه شاخصه هایی را مطرح کرده که هر کدام در جای خود قابل بحث است ولی جمهوری اسلامی ایران همواره سعی کرده شاخصه های متعارف قدرت خود را ارتقا دهد.

حسنعلی‌زادگان افزود: افزایش جمعیت و در کنار آن برنامه آموزش پرورش برای توانمندسازی جمعیت، مولفه های ایران قوی است.

این کارشناس سواد رسانه اظهار کرد: تنظیم اسناد بالادستی برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی ، بهبود ساختار حکومت، توانمندسازی قدرت نظامی در جهت افزایش قدرت ملت ایران از دیگر مولفه های ایران قوی بوده تا این کشور بتواند با امنیت پایدار، راه پیشرفتی که خودش تنظیم کرده بپیماید.

وی گفت: در جمهوری اسلامی قدرتِ مردم بنیان، مولفه اصلی ایران قوی است که این مورد در کنار دیگر موارد ذکر شده، مهم ترین عامل قدرت جمهوری اسلامی است.

این کارشناس سواد رسانه ابراز کرد: تحریم و توطئه از جمله فتنه های اخیر و همچنین مطرح کردن مباحث فمینیستی در این سال های اخیر مشکل اصلی دشمن با ایران قوی و مستقل است و همه بحث ها و دعواها سر جمهوری اسلامی می باشد، آنها با جمهوری اسلامی و ایران قوی مخالف هستند.

وی عنوان کرد: مهم ترین کاری که دشمن در فتنه های اخیر می کند این است که می خواهد یک تصویرسازی غلط از وضع کشور برای مردم ارائه دهد و هم به دنبال اغوای افکار عمومی دنیا و داخل کشور است.

حسنعلی زادگان مطرح کرد: دعوا سر مسئله حجاب و بدحجابی نیست دعوا بر سر از دنیا رفتن یک دختر جوان نیست دعوا سر اصل استقلال ، ایستادگی، تقویت و ارتقا ایران اسلامی است.

این استاد حوزه علمیه ادامه داد: دشمن نمی تواند ایران قوی را تحمل کرده و با تحریم، فتنه، اغتشاشات و تشویش افکار عمومی می خواهد ایران قوی دیده نشود و مولفه های قدرت ایران تضعیف شود.

وی افزود: امنیت مقدمه ی پیشرفت و رفاه است و نهادینه کردن آن در جامعه یک امر ضروری است و در اسلام هم همواره بر فضای امن که توام با سرور و احساس امنیت باشد تاکید شده و از سلامتی و امنیت به عنوان دو نعمت ارزشمند خدا یاد شده است.

حسنعلی زادگان افزود: جمهوری اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی درگیر مشکلاتی نظیر تحریم نظامی ، جنگ با عراق، تحریم اقتصادی و دارویی ، قطع ارتباط ، محدود شدن ارتباطات تجاری با برخی کشورهای جهان ، جنگ های نرم شده است.

وی ابراز کرد: موارد مذکور همه در جهت تجزیه ایران و فتنه گری های فراوان در راستای تحقیر تفکر در خصوص انقلاب اسلامی بوده است.

این کارشناس سواد رسانه بیان کرد: ایران اسلامی با تحریم ها کنار آمد و از آن ها به عنوان یک نردبانی در جهت افزایش قدرت همه جنبه استفاده کرد.

این استاد حوزه علمیه عنوان کرد: امروز ایران بیش از پیش هم مورد حمله و هجمه از سوی دشمنان داخلی و خارجی قرار گرفته است و در این راه شهدای زیادی تقدیم انقلاب کرده است.

حسنعلی زادگان ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در طی این دوران، برخی تاکتیک های دیپلماسی دفاعی خاص خودش را در زمان های مختلف داشته و سعی کرده این قبیل مشکلات را برطرف کند.

وی افزود: در واقع همین تاکتیک باعث شده ایران در فناوری و بحث علمی به خودکفایی برسد و در همین راستا بعد از تحریم ها تهدیدها و توطئه ها توانسته در حوزه های نظامی اینقدر رشد و تعالی از خود نشان دهد که دشمن را عصبانی تر کند.

حسنعلی زادگان گفت: دشمن در اتفاقات اخیر و هجمه هایی بر علیه نیروی نظامی و انتظامی کشور وارد کرده و می خواهند مردم را بر علیه نیروی نظامی و انتظامی که امنیت این کشور را تامین می کند بشوراند و پیشرفت این ارگان را در انظار عمومی تضعیف کند.

وی ابراز کرد: امروزه به لطف خدا و هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری نیروی مسلح ما در اوج پیشرفت و اقتدار قرار دارد و با اقتدار کامل از جان، مال، امنیت و عزت مردم پاسداری می کند و هیچ تردیدی هم نیست که راه اصلی تحقق امنیت و امنیت مطلوب، داشتن پلیس مقتدر، هوشمند، توانا و با کیفیت است.

این استاد حوزه علمیه تاکید کرد: دغدغه اصلی نیروهای نظامی و انتظامی، پاسداری از جان، مال و آبروی انسان ها ست و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند

حسنعلی زادگان مطرح کرد: نیروی انتظامی، بدنه ی مهم این نظام برای تامین امنیت است و اگر تامین امنیت به مخاطره بیفتد دشمن سوء استفاده می کند.

وی افزود: دشمن در اغتشاشات اخیر با ایجاد فتنه ها و اغتشاشات، امنیت کشور را متزلزل می کند اما نیروی انتظامی مثل همیشه محکم و راسخ در برابر توطئه ها و نقشه های دشمن ایستاده و خواهد ایستاد.

حسنعلی زادگان بیان کرد: دشمن از تمام ابزارها و توان خودش استفاده می کند تا جنگ قومیتی راه بیندازد و اختلاف درونی را افزایش داده و در این مسیر هم فقط به یک چیز می اندیشد و آن هم تجزیه و تکه کردن و تسلط به ایران است.

وی اظهار کرد: درگذشت مهسا امینی برای همه مردم ایران تاسف آور بود اما دشمن دایه بهتر از مادر شده و از این اتفاقات برای منافع خودش استفاده می کند

این استاد حوزه علمیه عنوان کرد: در حادثه تروریستی زاهدان دشمن فکر زن ایرانی، حجاب و دفاع از مردم ایران برای احقاق حق شان نیست و نخواهد بود

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال تخریب و آتش زدن ایران است و سعی می کند نشان دهد که این تصویر اصلی نظام جمهوری اسلامی است.

این کارشناس سواد رسانه ابراز کرد: دشمن به دنبال ایجاد دو دستگی در مردم و نفوذ در کشور است.

حسنعلی زادگان بیان کرد: دشمنان داخلی و خارجی، این را بدانند که با هر توطئه ای بخواهند وارد کشور ایران شده و آن را تجزیه کنند موفق نمی شوند و مردم ایران اسلامی همانند چهل و سه سال گذشته که در برابر همه توطئه ها ایستادگی و مقاومت کردند تابع ولی فقیه خواهند بود.

وی افزود: ایران اسلامی به یک قدرت برتر در منطقه و جهان تبدیل شده و دشمن با این اغتشاشات نمی تواند این قدرت را به ضعف تبدیل کند و دشمن شکست می خورد.

به گزارش شیرازه، بسیاری از مردم ایران امروزه متوجه اهداف دشمن و نقش آنان در اغتشاشات اخیر شده و می دانند که دشمن با دروغ سازی و بهره گیری از غول های رسانه ای امپراتوری دروغ به دنبال تجزیه ایران بوده و راه خودشان را از اغتشاشگران جدا کرده اند اما هنوز عده اندکی هستند که خواسته و ناخواسته آب در آسیاب دشمن می ریزند.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.