آخرین عناوین
کپی شد!
0
فرمانده سپاه مرودشت خبر داد:

اجرای ۸۰۰ برنامه در طول هفته بسیج در شهرستان مرودشت

نصیبی از اجرای ۸۰۰ برنامه فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و... در کل شهرستان مرودشت در طول هفته بسیج خبر داد

بسیج مرودشت

 

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی نبض مرودشت، امید نصیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت در جمع اصحاب رسانه بیان کرد: هفته بسیج با دیدار جمع زیادی از نخبگان اقشار مختلف بسیج با امام جمعه و خانواده های شهدا آغاز شد.

وی همچنین از آغاز رزمایش جهادگران فاطمی در شهرستان خبر داد و افزود: جهادگرانی که در عرصه های مختلف در طول سال و به صورت ویژه در این رزمایش حضور دارند در عرصه های مختلف سازندگی، محرومیت زدایی، علمی، کلاس های آموزشی، خدمت رسانی های مختلف به مردم فعالیت دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت تصریح کرد: در طول هفته بسیج ۸۰۰ برنامه فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و… در کل شهرستان و در همه عرصه هایی که باعث ایجاد پیوند مکتب بسیج با جوانان و نوجوانان خواهد شد اجرا می شود.

نصیبی اظهار کرد: در خصوص انتقال ارزش های اسلامی و ارزش هایی که جامعه ما باید به نسل های خود معرفی کند در همه برنامه ها و در عرصه هایی که نیاز است گنجانده شده و مجموعه بسیج برنامه ریزی داشته و این برنامه ها اجرایی می شود.

اینن مقام مسئول عنوان کرد: در 5 آذر تجمع عموم مردم در مرکز شهرستان و بخش ها برگزار می شود و امید است با همدلی، همکاری و همراهی که وجود دارد این برنامه ها بتواند به صورت مطلوب تاثیرگذاری خاص خود را داشته باشد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.