آخرین عناوین
کپی شد!
0
مدیرکل راه و شهرسازی فارس:

بزرگراه مرودشت-درودزن به‌زودی کامل می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: با تامین اعتبار لازم، به زودی شاهد بهره برداری از پروژه بزرگراه مرودشت-درودزن خواهیم بود.

جاده درودزن

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی نبض مرودشت به نقل از ایسنا، محمودرضا طالبان مدیرکل راه و شهرسازی فارس سه‌شنبه ۱۵ آذر به خبرنگاران گفت: بزرگراه مرودشت به درودزن به طول ٤٥ کیلومتر یکی از محورهای مواصلاتی و پر ترافیک استان فارس و همچنین محور ارتباطی شهرستان‌های مرودشت و اقلید و روستاهای تابعه است.

طالبان اضافه کرد: تکمیل و بهره‌برداری کامل از این پروژه در برنامه کاری اداره کل راه و شهرسازی فارس قرار دارد و تاکنون علی‌رغم کمبود اعتبارات، بالغ بر ٣٢ کیلومتر آن به طور کامل به اتمام رسیده و در حال بهره برداری است.

او ادامه داد: عملیات زیرسازی و آسفالت ۵ کیلومتر از این محور نیز اخیرا به اتمام رسیده و در حال انجام عملیات ایمن سازی مسیر شامل نصب نیوجرسی و تابلو و علائم مورد نیاز هستیم و به زودی این بزرگراه به صورت کامل مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس خاطرنشان کرد: همچنین ٨ کیلومتر باقیمانده نیز در حال انجام عملیات زیرسازی است و امیدواریم با تامین اعتبار لازم و به موقع به زودی شاهد بهره برداری از این پروژه مهم و حیاتی باشیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.