آخرین عناوین
کپی شد!
0
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت خبر داد

دستگیری عامل مزاحمت در پیام رسان روبیکا

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی نبض مرودشت، فرمانده انتظامی شهرستان “مرودشت” از شناسايي و دستگيري عامل ايجاد مزاحمت، تهدید و فحاشی در برنامه روبیکا خبر داد.
سرهنگ “فرشید زینلی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بيان جزئيات اين خبر بيان كرد: در پي دريافت شکايت يکي از شهروندان مبني بر ايجاد مزاحمت، تهديد و توهین از طريق شبکه اجتماعي روبیکا، موضوع به ‌صورت ويژه در دستور کار کارشناسان پليس فتا قرار گرفت.
وي افزود: شاکي در تحقيقات اوليه عنوان داشت فردي در شبکه اجتماعي روبیکا به من پيام‌هاي تهديدآمیز، توهین و … داده و ضمن مزاحمت باعث سلب و آسايش من شده است.
فرمانده انتظامی مرودشت تصريح كرد: كارشناسان تحقيقات خود را آغاز و موفق شدند متهم را شناسايي و با هماهنگي قضائي وی را به پليس فتا احضار كنند.
سرهنگ “زينلي” تصريح كرد: در بازجويي‌های فنی انجام شده مشخص شد دانش آموزی که برای آموزش زبان انگلیسی به منزل معلمش رفته است، معلمش با  سیم  کارت وی اقدام به فعال‌سازی روبیکا و سپس ایجاد مزاحمت برای شاکی كرده است.
اين مقام انتظامي با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، به شهروندان توصیه کرد: اطلاعات شخصي از جمله ايميل، هويت شما است و در ايمن نگه داشتن نام کاربري و کلمه عبور خود دقت کرده و آن را در اختيار ديگران قرار ندهيد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.