آخرین عناوین
کپی شد!
0
نماینده مردم مرودشت در جلسه با اعضای هیات مدیره اصناف این شهرستان عنوان کرد:

حل مشکلات اقتصادی مردم در اولویت کار همه مسئولین کشور باشد

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی نبض مرودشت،  جلسه اعضای هیئت مدیره اصناف مرودشت با حضور مهندس رشیدی، امام جمعه مرودشت و جمعی دیگر از مسئولان در سالن شهرداری مرودشت برگزار شد.
در ابتدای جلسه بعضی از اعضای هیت مدیره اصناف به بیان مشکلات و دغدغه های خود در ارتباط با مشکلات بازار بویژه دارایی و مالیات پرداختند.
در ادامه مهندس رشیدی با بیان اینکه همواره سعی نموده ام که در بین مردم حضور داشته باشم و از نزدیک دغدغه های شهروندان را بفهمم و در پی حل مشکلات باشم، گفت: صدای معترضان به حق بوده است و بواسطه برخی از غرض ورزی ها و ضریب دادن توسط دشمنان خارج از کشور تبدیل به آشوب و اغتشاش شد اما مردم حساب شان را با دشمنان هویت ملی و تمایت ارضی ایران جدا کردند.

رشیدی با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات نسل جدید بایستی فصل جدیدی را تعریف کنیم، افزود: برای اصلاح کاستی ها اول بایستی مشکل را فهمید که متاسفانه برخی ها در برابر فهمیدن خیلی مقاومت می کنند و این مقاومت که می کنند هزینه های بسیاری را بر جامعه و کشور تحمیل می کنند و دوم بایستی وجود مشکل را بپذیرم و وقتی ما مشکل را فهمیدم و پذیرفتیم می توانیم برای اصلاح آن راهکار معرفی کنیم. نماینده مردم افزود: قوه عاقله نظام بایستی در برابر ندانم کاری بعضی ها برنامه ریزی کند که اقدامات آنها را خنثی شود و امیدوارم توان مسئولینی که مشکلات را فهمیدند و درصدد حل آن هستند بر ندانم کارها بچربد زیرا که این اشتباه از سوی هر فردی باعث تحمیل هزینه به جامعه می شود، چه مسئولی که با یک مصاحبه اشتباه امنیت روانی جامعه را به هم می زند و چه فردی که فراخوان اغتشاش می دهد و تهدید به قتل می کند.

مهندس رشیدی با اشاره به اینکه اصل 27 قانون اساسی حق اعتراض مردم را به رسمیت شناخته است، گفت: مردم حق اعتراض نسبت به مشکلات را دارند و دولت نیز بایستی امکان اعتراض آنها را فراهم کند و وقتی که این فضا برای اقشار مختلف مردم فراهم نشود، باعث می شود که عده ای با تندروی به نارضایتی مردم ضریب دهند و سبب اغتشاش شوند.
مهندس رشیدی مهمترین مشکل مردم را معضلات معیشتی دانست و گفت: ردپای مشکلات اقتصادی در حوادث اخیر مشهود است که با فهم صحیح می شود بسیاری از نگرانی های مردم و اعتراضات را برطرف کرد و از آنجا که طبق آمار 80 درصد دستگیرشدگان حوادث اخیر جوانان بیکار و مجرد بوده اند، بایستی حل مشکلات اقتصادی مردم در اولویت کار همه مسئولین کشور باشد.

مهندس رشیدی در ادامه با بیان اینکه اعتقاد به اصلاح امور و قوانین بر مبنای اصول دارم، عنوان کرد: با توجه به اینکه فصل بودجه نزدیک است، اتاق اصناف مرودشت می تواند با ارائه یک پیشنهاد که راهکارهای مشکلات بازار بویژه در حوزه دارایی و مالیات در آن پیش بینی شده باشد را به دفتر نماینده اعلام نمایند تا در بودجه سال آینده در جهت حل مشکلات تلاش کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.