آخرین عناوین
کپی شد!
0
دبیر هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی استان فارس در یادداشتی نوشت:

سالگرد شهادت سردار سلیمانی یادآور دشمنی آمریکا با ملت شریف ایران

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی نبض مرودشت، زهره معارف مدرس حوزه و دانشگاه و دبیر هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی استان فارس به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در یادداشتی نوشت:

سه سال از شهادت مظلومانه سردار سلیمانی عزیز می گذرد. لحظات سخت سحرگاه 13 دیماه 98 هیچگاه از خاطره ملت شریف ایران نمی رود. فرودگاه بغداد… کربلایی دیگر… عاشورایی دیگر… عباسی دیگر… و شهدایی به خون غلتیده… و باز هم هلهله یزید و یزیدیانی دیگر…
مداومت آمریکای جنایتکار در ترور و تروریست پروری، خشم و انزجار آزادگان و آزادیخواهان و روشنفکران جهان را به همراه دارد. در خواب غفلت سازمان های حقوق بشری چه خون ها که بر زمین ریخته شد و چه جنایت ها که صورت گرفت و چه فریادها که در نطفه خفه شد. تاریخ، جنایت آمریکا را در بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی هرگز از یاد نمی برد.
دولتمردان آمریکا همیشه از بالا به پایین به کشورهای دیگر می نگرند و خوی استکبارورزی و تکبر، در وجودشان نهادینه شده است. رفتار این درنده صفتان اتوکشیده به قدری زننده و وقیحانه است که حتی با افتخار، به ترور مظلومانه سردار عزیز اعتراف می کنند. آمریکا چون دیکتاتور رسانه ای است، به راحتی جنایت می کند و به راحتی پشت چهره ای فریب کارانه پنهان می شود. دشمن ددمنش از آزادیخواهی و آزاد اندیشی آزادمردان و آزادزنان جهان، خشمگین می گردد. قرآن کریم به پیامبر خویش می فرماید: به دشمنان بگو از شدت خشم خود بمیرید. (قل موتوا بغیظکم) و این همان شعار مرگ بر آمریکاست که دولتمردان بی مقدار و خون آشام آمریکا را هدف قرار داده است.
حال این سؤال مطرح می شود که آیا معقول است با این همه عداوت و دشمنی، باز هم صحبت از ارتباط با آمریکا کرد؟ آیا بعد از شهادت مظلومانه سردار دلها و اعتراف سفاکان آمریکایی، جایی برای ارتباط و مذاکره باقی می ماند؟ معنای “هیهات منا الذله” چیست؟ چگونه می توان پاسخگوی بر باد دادن غیرت ملتی عظیم و تحقیر میلیون ها غیرتمند و آزاده ایرانی بود؟ آیا می شود به ارتباط و مذاکره با آمریکای تروریست اندیشید؟ تاریخ درباره ما چه قضاوت خواهد کرد؟ چگونه می توان بعد از بیش از40 سال دشمنی، ساده لوحانه و حقیرانه با دشمن برخورد نمود؟ دشمنی که به قهرمان ملی ما رحم نکرد چگونه به من و شما رحم خواهد کرد؟ آیا استفاده از اهرم فشار توسط برخی ساده اندیشان، جهت ارتباط با یزید زمانه، زنگ خطر نفوذ را هر چه بیشتر به صدا درنمی آورد؟ آیا وقت آن نرسیده که با افراد غربگرا و غربگدایی که خون شهید سلیمانی را زیر پا گذاشته و چشم بر همه عداوت ها می بندند و به کدخدا چراغ سبز نشان می دهند برخورد جدی شود؟ آیا اینگونه می خواهیم انتقام سخت، از آمریکای جنایتکار تروریست بگیریم؟ چگونه چشم بر روی واقعیت ها ببندیم؟ افلاتعقلون؟ آیا فراموش کردیم دورانی را که حتی آب خوردنمان را به برجام پیوند زدند؟ ملت شریف و بیدار ایران منتقم خون شهید سلیمانی است و به راحتی خون شهید را زیر پا نمی گذارد و با گرامیداشت سومین سالگرد شهادت این شهید گرانقدر، با شهید مقاومت بر گرفتن انتقام سخت، بیعت می بندد و بر آرمان های انقلاب اسلامی مهر تأیید می زند. ان شاءالله با بصیرت سلیمانی و تکیه بر نیروی جوانان غیور و حرکت در نور مشعل ولایت، می توانیم بر مشکلات فائق آییم و اعتلای جامعه مهدوی را رقم بزنیم.
“ولا تَهِنوا ولا تَحزنوا و أنتم الأعلَون ان کنتم مؤمنین” (سوره مبارکه آل عمران، آیه 139)
به وقت شهادت سردار دلها/ 13 دیماه/ 1401

انتهای پیام/

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.