آخرین عناوین
کپی شد!
0
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت خبر داد

انتقام‌جويي خواهر شوهر مرودشتی از عروس در فضای مجازی

فرمانده انتظامي "مرودشت" گفت: فردي كه در فضاي مجازي اقدام به نشر اکاذیب، توهین، تهمت و تهدید علیه زن برادر خود کرده بود توسط ماموران پليس فتا شناسايي و دستگير شد

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی نبض مرودشت،
سرهنگ “فرشید زینلی” فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر بيان كرد: طی شکایت یکی از شهروندان با موضوع هتک حيثيت و نشر اکاذيب علیه وی در شبکه اجتماعی، پیگیری موضوع به ‌صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی لازم توسط کارشناسان، هویت متهمه در کمترین زمان ممکن شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضائی به پلیس فتا احضار شد.
وی ادامه داد: پس از حضور متهمه در پلیس فتا، طی تحقيقات مقدماتي، در ابتدا منکر هرگونه عمل مجرمانه بود که در ادامه با روبرو شدن با اسناد و مدارک، به بزه ارتکابي اعتراف و اظهار ندامت کرد.
اين مقام انتظامي با اشاره به اینکه متهم خانمی 55 ساله بود و انگیزه خود را انتقام جویی از زن برادر خود اعلام کرد، بیان داشت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهمه به مراجع قضائی تحویل داده شد.
رئیس پلیس شهرستان مرودشت هشدار داد: يكي از جرائم سايبري كه مي‌تواند آثار جبران ناپذيري در زندگي افراد داشته باشد هتك حيثيت و انتشار تصاوير شخصي و خصوصي، نشر اکاذیب و توهین در فضاي مجازي مي‌باشد كه معمولا با سهل انگاري خود كاربر در دسترس مجرمان سايبري مي‌افتد، همچنين شهروندان فضاي مجازي را به عنوان محلي براي ابراز اختلافات خانوادگي و انتقام جويي انتخاب نكنند و مراتب را از طريق مراجع قانوني پيگيري کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.