آخرین عناوین
کپی شد!
0
رئیس تبلیغات اسلامی مرودشت در گفتگو با نبض مرودشت مطرح کرد:

فصل بندگی برنامه شاخص شهرستان مرودشت در ماه رمضان

حجت الاسلام سعید غلامی سعادت آبادی رییس اداره تبلیغات اسلامی مرودشت

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی نبض مرودشت، حجت الاسلام و المسلمین سعید غلامی سعادت آبادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرودشت در گفتگو با خبرنگار این رسانه تصریح کرد: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرودشت به مناسبت ماه رمضان، برنامه های شاخصی تحت عنوان فصل بندگی را در سطح شهرستان برگزار می کند.

غلامی سعادت آبادی اظهار کرد: نشر خوبی ها از جمله برنامه های شاخص اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرودشت در این ایام ماه مبارک رمضان می شود و برنامه هایی از قبیل محافل انس با قرآن در منازل شهدا، در محله ها، بوستان ها و اماکن تفریحی را شامل می شود.

وی بیان کرد: اجرای برنامه های “محله ی همدل”، تفسیر سوره پیامبر، مسابقه حفظ سوره صف با تکیه بر ترجمه و مفاهیم آن از دیگر برنامه های ما در سطح شهرستان مرودشت است.

این مقام مسئول افزود: آزمون مسابقه ی سوره صف، روز 26 ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

غلامی سعادت آبادی ابراز کرد: جامعه قرآنی شهرستان در روز سوم ماه مبارک رمضان با امام جمعه دیدار داشتند و جمعیت قابل ملاحظه ای در این مراسم حضور یافتند و در روز 26 ماه رمضان با حضور قاریان شهرستان، مراسم ویژه افطاری را خواهیم داشت و مجمع قاریان شهرستان را راه اندازی خواهیم کرد.

وی بیان کرد: به دنبال این هستیم که افطاری ساده در اقصی نقاط شهرستان برگزار شود.

این مقام مسئول عتوان کرد: با کمک دیگر دوستان، در راه اندازی جشن میلاد امام حسن(ع) همکاری نموده و مراسم جزء خوانی قرآن در تمام مساجد شهرستان در حال برگزاری است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرودشت تاکید کرد: در کلیه مناطقی که ظرفیت تبلیغ داشتند و درخواست اعزام مبلغ نموده اند، روحانی اعزام نمودیم و اکثر مناطق شهرستان روحانی دارند و این آمار قابل ملاحظه ای است.

وی افزود: روحانی های طرح مستقر را به صورت ویژه پیگیری نموده و تعدادی از این موارد انجام شده و سایر موارد تا پایان ماه رمضان انجام می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.